3255 Oljemålningar
2 st. okänd konstnär, fjällandskap, signerade, 14x29
Såld: 300 kr
Såldes den 3 september 2012 -
8493 Oljemålningar
Såld: 5.000 kr
Såldes den 9 april 2012 -
7071 Oljemålningar
2 st Okänd konstnär 1800-tal 23x29
Såld: 450 kr
Såldes den 9 februari 2009
Föremål som liknar oljemålningar Okänd Konstnär
- Träfflista
- alla
- Visa alla